Ο Φρίξος και ο Σποτ είναι στειρωμένες αρσενικές γάτες που αναζητούν σπιτικό
Ο Φρίξος και ο Σποτ είναι δύο αρσενικές στειρωμένες γάτες περίπου 10 μηνών όλο νάζι και γουργουρητό, που εγκαταλείφθηκαν σε είσοδο πολυκατοικίας το καλοκαίρι. Και…
Από την περιοχή της Αιξωνής στην Άνω Γλυφάδα χάθηκε το πρωί της 23ης Νοεμβρίου η γάτα που βλέπετε. Είναι θηλυκιά στειρωμένη και δεν έχει τσιπάκι. Η οικογένεια της την αναζητεί εναγωνίως. Αν δείτε την γάτα καλέστε στο τηλέφωνο: 6944246822.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr