Θίχτηκαν οι κυνηγοί και «κυνηγούν» δικαστικά τους φιλόζωους!
Στις 30 Ιανουαρίου 2012 θα εκδικαστεί στο Τριμελές Πλημμελειοδικείο Αθηνών η μήνυση για συκοφαντική δυσφήμιση δια του Τύπου, που κατέθεσε η Κυνηγετική Συνομοσπονδία Ελλάδος εναντίον της Πανελλαδικής Συντονιστικής Επιτροπής Ζωοφιλικών Σωματείων (Π.Σ.Ε.Ζ.Σ.), με αφορμή την επιστολή, την οποία έστειλε στις 21 Νοεμβρίου 2010 η Μάριζα Χριστούδουλου εκ μέρους της Π.Σ.Ε.Ζ.Σ. στο Υπουργείο Περιβάλλοντος, Ενέργειας και Κλιματικής Αλλαγής για τη μάστιγα της λαθροθηρίας.
θα δικαιωθεις μικρό μου. Δεν μπορει θα δικαιωθεις
θα δικαιωθεις μικρό μου. Δεν μπορει θα δικαιωθεις