Ο Αδέσποτος των Γιαννιτσών στη γωνιά του μαζί με μια μεγάλη συγγραφέα (βίντεο)
Τα εγκαίνια στη Δημοτική Βιβλιοθήκη Γιαννιτσών
Στις 20 Μαρτίου το αεροπλάνο από την Αθήνα έφτασε στη Θεσσαλονίκη με καθυστέρηση. Και από εκεί ένα αυτοκίνητο μετέφερε τη συγγραφέα παιδικής λογοτεχνίας Αγγελική Βαρελλά στην Πέλλα και στα Γιαννιτσά για να κάτσει μαζί με τον χάρτινο ήρωα τον Αδέσποτο στη Δημοτική Βιβλιοθήκη της πόλης και να υποδεχτεί τα παιδιά.
Barbarians like him have NO place in The Society; today was an innocent dog, tomorow could be a child or !!! Hope The court and The Judge can see that this beast is a thread to the society, as a whole !!!
ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΝΑΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΠΡΑΞΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΑΙΟΣΙΝΗ