Ο ανάπηρος Μαυρόγυπας της ΑΛΚΥΟΝΗΣ
Στις εγκαταστάσεις του Συλλόγου Περίθαλψης και Προστασίας Άγριων Ζώων «ΑΛΚΥΟΝΗ» στην Πάρο ζει ο ανάπηρος μαυρόγυπας που «βοηθάει» τη Μαρία και στις δουλειές…
Η γάτα της Μαρίας Βέτα περιμένει τον νέο χρόνο πάνω στο στολισμένο δέντρο. Το αποχωρίζεται με δυσκολία, αφού πάνω στα πλαστικά κλαδιά του ενίοτε παίρνει και έναν υπνάκο…
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr
aww ti kalo!