Ηράκλειο Κρήτης: Κατήγγειλαν στην Αστυνομία τον άνδρα που είδαν να εγκαταλείπει το σκυλάκι του
Τον οδηγό του οχήματος που το πρωί της Παρασκευής εγκατέλειψε ένα κουταβάκι στον χώρο του αναψυκτηρίου «Μανόλης» στην Βιομηχανική Περιοχή του Ηρακλείου Κρήτης κατήγγειλαν τρεις…
Καλα αυτό το χωριό ειναι γνωστό για τους τερατανθρωπους που έχει. Σιγά μην μιλήσει κανείς. Είναι τοσο υπαναπτυκτοι που αυτό ειναι φυσιολογικό για αυτούς. Κοινώς ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ.