Χάθηκε γάτα στο Ψυχικό
Η γάτα χάθηκε την Παρασκευή από την οδό Μελετοπούλου στο Ψυχικό Αττικής στα σύνορα με το Γαλάτσι. Είναι αρσενικός αν τον έχετε δει, καλέστε στο τηλέφωνο: 6946502096. Είναι νεαρός, στειρωμένος, με παλιό δάγκωμα στο δεξί πόδι.
Χάθηκε στην περιοχή απέναντι από το Άλσος Συγγρού στο Μαρούσι στις 30/10 το πρωί ο θηλυκός που βλέπετε. Είναι μικρόσωμος έχει κόκκινο κολάρο και το τρίχωμα του είναι ξυρισμένο στο λαιμό και στην ουρά. Είναι 4 χρονών και ακούει στο όνομα Άριελ.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr