Κόβουν την πίτα τους στην ΑΝΙΜΑ και απελευθερώνουν τα αποθεραπευμένα πουλιά
Την Κυριακή 17 Μαρτίου στις 12:30 ο Σύλλογος Προστασίας και Περίθαλψης Άγριας Ζωής «ΑΝΙΜΑ» κόβει την πρωτοχρονιάτική πίτα του στο δάσος της Καισαριανής. Εκεί μαζί με το Σύλλογο Περίθαλψης και Προστασίας Άγριων Ζώων «ΑΛΚΥΟΝΗ», που εδρεύει στην Πάρο, και σε συνεργασία με τη Φιλοδασική Ένωση Αθηνών θα απελευθερώσουν τα αποθεραπευμένα πουλιά, που φρόντισαν και θα κάνουν πικ – νικ κάτω από τα δέντρα.
Θα ήθελα ένα ήρεμο σκύλο μεγάλο σε μέγεθος και φιλικό με τα παιδιά και άλλα σκυλιάΜικρο σε ηλικια.
Θα ήθελα ένα κουταβάκι μικρό να μην μεγαλώνει αν κάποιο χαρίζετε έχω δύο μικρά παιδάκια μεγάλο σπίτι αν βρεθεί κάποιο παρακαλώ στείλτε μου στο email
Γεια σας.βρεθηκαν στον βολο μεσα σε κουτα στο εργατικο κεντρο,μακρυνιτσης με αριστοτελους,9 λαμπραντορακια.τα ταισαμε,αλλα δυστυχως δεν μπορουμε να τα κρατησουμε.οποιος ενδιαφερεται παρακαλειται αμεσα να παει στην διευθυνση για ιοθεσια γιατι δεν θα αντεξουν!!!
Tha ithela 1 labrador mavro an ginete?6999882484
Γειά σας ενδιαφλερομαι για ένα σκυλάκι που θα το ήθελα μικρό 1-2 μηνών τσκ ρασε ή καποια αλλη ρατσα που είναι για συντροφλιά αλλα λόγω οικονομικής κατάστασης θα ήθελα να χαρίζεται και να είναι θηλυκό..! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
Γεια σας,θα θελα παρα πολυ εγω με τα μικρα μου αδερφακια να παρουμε ενα σκυλακι οχι να το αγορασουμε λογο του οικονομικου αλλα να περναμε κατι που να χαριζεται... Υπαρχει κατι σε τζακ ρασελ, τερριερ, πιτ-μπουλ διασταυρωμενο?? αλλα σε ΘΗΛΥΚΟ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΠΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΓΙΟΡΚΣΑΙΡ,ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ?