Ο ασπρόμαυρος Μπλάκυ θέλει να δει και μια άσπρη μέρα!
«Είμαι ο Μπλάκυ (ημίαιμος Ποιμενικός), περίπου 1 έτους, χαδιάρης, παιχνιδιάρης, γεμάτος ενέργεια, πολύ κοινωνικός, έξυπνος, και φιλικός με τα άλλα σκυλάκια. Αν και είμαι μεσαίου μεγέθους, έχω ψυχή κουταβιού και βλέμμα, που μιλάει στην ψυχή σου.
ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΑΝ!!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΑΣ!!
ΒΙΟΛΕΤΤΑ
δεν υπαρχει πιο ωρεοω απο τοσο μικρα ζουζουνακια,απο κοδα πιο ομορφα ακομα ειναι,θα δωσετε πολυ αγαπη για κενουριο σπιτη,ειναι και παρα πολυ καλα με παιδια