Ο Δήμος Κατερίνης αδιαφορεί για το δράμα του ζώου
Ο Ρίβερ είναι ο σκυλάκος, που βλέπετε, ο οποίος ανασύρθηκε στις 4 Μαΐου 2012 από ένα ποτάμι στην περιοχή της Κατερίνης από τον Δημήτρη Κατιρτζή (μέλος του Φιλοζωικού Σωματείου «Ο Άργος»). Το ζώο δεν το μάζεψε εξειδικευμένο προσωπικό του Δήμου Κατερίνης, όπως ο νόμος ορίζει, αλλά ένας ηλικιωμένος άνδρας και δύο κορίτσια, που έθεσαν σε κίνδυνο και τη ζωή τους.
ΑΠΛΑ ΑΙΣΧΡΟΟ!!!ΔΛΔ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΝΙΩΘΑ ΠΟΛΥ ΄ΒΡΩΜΚΗ΄ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!!!ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ...!!!
ΑΝΤΙΠΟΙΝΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟΥ ΕΥΒΟΙΩΤΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΙΜΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΑΣ ΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ.......
Barbaric Actions should also be given to those who abuse and murder animals.
το ειπα και το ξαναλεω οσο εμεις επιμενουμε οσο τους καταγγελουμε τα κρουσματα θα αυξανονται για αντιποινα ο θυμος τους πανω στα αμοιρα αυτα ζωακια πολαπλασιαζεται και θα κανουν τα χειροτερα.......
Ενταξει ρε Αννα,οχι μονο να μη μιλαμε αλλα να στησουμε κωλο τοτε να μας πηδηξουν.
και παλι στην ευβοια περιστατικο?ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΥΧΑΙΟ.τι να πω πια ποσο απανθρωπο...
ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΩΡΑ...ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΙΑΠΗΣ ΠΟΥ ΔΟΛΟΦΟΝΗΣΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΚΥ,ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΠΡΟΣΤΙΜΟ???ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΙΟΙ ΤΟΥ ΛΙΑΠΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΚΡΕΟΥΡΓΗΣΑΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΤΙΜΟΥ???ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΣΤΕΙΡΑ!!!!!!!!!!!!ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΦΟΝΙΑΔΕΣ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΙ!!!!!!ΑΠΛΩΣ ΚΡΕΜΑΛΑ ΘΕΛΟΥΝ ΣΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ!!!!!