Βρέθηκε θηλυκός σκύλος στην Γλυφάδα
Ο θηλυκός σκύλος που βλέπετε βρέθηκε στην οδό Δ. Γούναρη στη Γλυφάδα λίγο πριν χτυπηθεί από διερχόμενα οχήματα. Η κουταβίτσα είναι περίπου 5 μηνών πάρα…
Η σκυλίτσα, που βλέπετε, βρέθηκε στις 30 Αυγούστου το βράδυ επί της Λεωφόρου Μαραθώνος λίγο πριν τη Νέα Μάκρη. Είναι Λαμπραντόρ και φοράει μπλε κολάρο. Ήταν αρκετά φοβισμένη. Αν κάποιος την έχασε να καλέσει την Χριστίνα στο τηλέφωνο: 6971822636.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr
Ο ιδιοκτήτης δεν έχει βρεθεί και ψάχνουμε να την δώσουμε τώρα.
Καλησπέρα,
τελικά τι έγινε με την μικρούλα, βρέθηκε ο ιδιοκτήτης?
Για να μην μας έχουν ενημερώσει μάλλον όχι!