Χάθηκε γάτα στην παραλία Νέας Ποτίδαιας Χαλκιδικής
Χάθηκε στις 27 Ιανουαρίου στην παραλία της Νέας Ποτίδαιας Χαλκιδικής η θηλυκή (στειρωμένη) γάτα που βλέπετε στη φωτογραφία. Είναι ήρεμη, τεσσάρων ετών και η οικογένεια…
Χάθηκε το σκυλάκι της φωτογραφίας, την Πέμπτη 6 Δεκεμβρίου στην περιοχή του Νέου Κόσμου στην Αθήνα. Είναι μεσαίου μεγέθους, ξανθό και ιδιαίτερα φιλικό. Την ημέρα που χάθηκε φορούσε ένα μπλε επιστήθιο. Δυστυχώς δεν έχει μικροτσίπ. Αν κάποιος το είδε ή το δει ας επικοινωνήσει με το 6976847747.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr
Το καθαρματάκι μας βρέθηκε 4 εβδομάδες μετά την εξαφάνισή του... Ευχαριστώ όλους όσους βοήθησαν και όλους όσους προσπάθησαν ανεπιτυχώς να βοηθήσουν...Καλή τύχη στους υπόλοιπους...Ευχαριστώ για τη δημοσίευση!!!