Βρέθηκε θηλυκός σκύλος στο Ζούμπερι Αττικής μήπως τον χάσατε;
Οι εργαζόμενοι στην ταβέρνα «Το μαγέρικο της Σεβαστής» φροντίζουν τον θηλυκό σκύλο που εμφανίστηκε στην περιοχή και είναι πιθανότατα κάποιο από τα ζώα που ζούσαν…
Νεότερη ενημέρωση: Ο Ούνο επέστρεψε στην οικογένεια του.
Αν χάσατε σκύλο ράτσας Επανιέλ στην Ανατολική Αττική επικοινωνήστε στα τηλέφωνα: 6936031533, 6934396816. Το ζώο βρέθηκε σήμερα στη Ραφήνα με καμένες πατούσες και μεταφέρθηκε για περίθαλψη στο Κορωπί στην κλινική Vets4Life.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr