Βρέθηκε σκύλος στο Π. Φάληρο Αττικής
Ο σκύλος, που βλέπετε, εντοπίστηκε να κυκλοφορεί στο Π. Φάληρο Αττικής στη διασταύρωση των οδών Ελ. Βενιζέλου και Αχιλλέως. Αν κάποιος το αναγνωρίζει, να επικοινωνήσει με το email: [email protected] ή το τηλέφωνο επικοινωνίας: 6976781523. Είναι αρσενικό περίπου 5 μηνών. Δεν φέρει τσιπ.
Καλησπέρα. Ήθελα να μάθω που βρίσκεται αυτό το σκυλί αυτή την στιγμή και αν είναι καλά. Είναι δικό μου και το έχω χάσει. Πώς μπορώ να τον βρω; Τον λένε ρίνγκο και είναι 4 χρονών.
Μετα απο τοσο καιρο, καλα κρασια κοινως...
Η θα εχει πεθανει στο δρομο, η θα το εχουν φωλιασει η (στην καλυτερη περιπτωση και το ευχομαι) καποιος το πηρε και το εχει στο χωρο του.
Αν το ξαναβρειτε, θεωρειστε τον εαυτο σας απιστευτα τυχερο.