Στην οδό Προποντίδος στον Βύρωνα Αττικής εντοπίστηκε μια από τις αδέσποτες γάτες της περιοχής να φοράει περιλαίμιο – κώνο, αυτή που βάζουμε στα ζώα όταν δεν πρέπει να γλείψουν πληγές, να μην κόψουν ράμματα σε χειρουργικές τομές.Γνωρίζετε ποιος φροντίζει αυτό το ζώο; Αν ναι επικοινωνήστε με την Ευγενία Μαριόλη που έκανε τη σχετική ανάρτηση στην ομάδα του facebook «ΒΥΡΩΝΑΣ-ΑΔΕΣΠΟΤΑΚΙΑ ΠΡΟΣ ΥΙΟΘΕΣΙΑ»
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr