Χάθηκε αρσενικό Τσιουάουα στο Καπανδρίτι Αττικής
Το αρσενικό Τσιουάουα που βλέπετε εξαφανίστηκε στις 28/6 από την αυλή του σπιτιού του στο Καπανδρίτι. Είναι αρσενικό, δεν είναι στειρωμένο και δεν έχει τσιπάκι.
Από την οδό Μιαούλη στο Χαλάνδρι χάθηκε η γάτα που βλέπετε. Είναι αρσενική στειρωμένη ενός έτους με φουντωτό τρίχωμα. Η οικογένεια του τον αναζητεί εναγωνίως. Τηλέφωνα επικοινωνίας: 6977743986, 6936816069.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr