Χάθηκε γάτα στον Πειραιά
Χάθηκε στις 24/4 από την περιοχή Γηροκομείου - Ευαγγελίστριας (Λεωφ. Λαμπράκη) στον Πειραιά. Φοράει κίτρινο λουράκι, είναι μακρύτριχη (πορτοκαλί με λίγο λευκό), λεπτή και με μακριά ουρά.
Στο παρκάκι έξω από το παρκάκι στο λιμάνι της Σούδας στα Χανιά της Κρήτης χάθηκε η θηλυκή στειρωμένη γάτα που βλέπετε. Αν τη δείτε ή τη βρείτε καλέστε στο τηλέφωνο: 6972713435.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr