Χάθηκε αρσενικό λυκόσκυλο κοντά στο αεροδρόμιο στο Κορωπί Αττικής
Ο αρσενικός σκύλος που βλέπετε χάθηκε στις αρχές Φεβρουαρίου από την περιοχή των Αγίων Αναργύρων κοντά στον χώρο στάθμευσης του αεροδρομίου «Ελ. Βενιζέλος» στο Κορωπί…
Τον ηλικιωμένο θηλυκό σκύλο της ράτσας Γουέστι ψάχνει από τις 19 Νοεμβρίου η Καλλιόπη Κοπανίτσα καθώς το ζώο εξαφανίστηκε από τη διασταύρωση των οδών Τσακάλωφ και Πινδάρου έξω το σούπερ μάρκετ «ΟΚ».
Το ζώο που είναι 13 ετών και έχει προβλήματα υγείας ίσως να έχει κλαπεί. Τη μέρα που χάθηκε φορούσε σαμαράκι και κόκκινο περιλαίμιο με άσπρες βούλες. Είναι στειρωμένο και με μικροτσίπ. Αν το δείτε καλέστε αμέσως στο τηλέφωνο: 6944584793. Δίνεται αμοιβή 600 ευρώ.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr