Χάθηκε γάτα (ταρταρούγα) στη Γλυφάδα Αττικής
Η γάτα που βλέπετε είναι στειρωμένη θηλυκή και χάθηκε από την οδό Ανδρούτσου στη Γλυφάδα Αττικής στις 3 Απριλίου. Τη φωνάζουν Σπίθα και έχει μικροτσίπ.…
Ο θηλυκός σκύλος που βλέπετε χάθηκε στις 3 Αυγούστου στην Αμάρυνθο της Εύβοιας (λίγο έξω από την Ερέτρια προς Αλιβέρι). Είναι ημίαιμο Λαμπραντόρ, πολύ φιλικό, δύο χρονών, φοράει καφέ δερμάτινο λουράκι και πάνω είναι γραμμένο το κινητό, της οικογένειας που ανήκει αλλά ίσως να μην διακρίνεται καθαρά. Αν το βρείτε καλέστε αμέσως στο τηλέφωνο: 6977493875.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr